Sebeobrana pro ženy

Sebeobrana pro ženy

Z oficiálních statistik Ministerstva vnitra České republiky je jasné, že dochází k nárůstu trestné činnosti související s násilím na ženách, sexuálně motivovaným deliktům a  dále k fyzickému napadání a loupežným přepadení žen.

Proto jsme otevřeli kurz sebeobrany pro ženy. Kurzy pod vedením Tibora Šaraye jsou specialně zaměřeny na situace ke kterým může dojít při přepadení ženy a jsou zde využity ty nejučinější prvky z Krav magy, systema, ODG atd.

Naučíte se bránit v konkrétních situacích

Nenechávejte nic náhodě a naučte se efektivně bránit agresorům! Přihlaste se na začátečnický kurz sebeobrany pro ženy vedený zkušenými trenéry v Self Defence. Po absolvování kurzu se už nebudete cítit bezbranná a po temných uličkách si budete vykračovat s nově nabitou sebejistotou.

Rozvrh

Pondělí 17:30-19:00

Instruktor

Tibor Šaray

S bojovýmy sporty (systémy) jsem začal v roce 1967. Prodělal jsem různé sportovní disciplíny do svých 17 let – judo, juitsu, box, zápas. Od svých 19 let jsem prošel výcvikem různých bojových umění, hlavně military stylů (MMA). Taktéž jsem prošel tréninky a celkovým výcvikem Musada, Krav Maga, Systema, boje s nožem a dalšími zbraněmi.
Mnoho let jsem strávil tréninkem bojových sportů v zahraničí. V současné době se snažím své zkušenosti z oblasti sebeobrany a bojových umění předávat dál.